Franchise Bayiliğini Kimlere Veriyorsunuz?

BOB GYM olarak girişimci bir ruh ve başarma hırsı olan, başarılı bir iş hayatı ve yönetim tecrübesine sahip, yatırım için gerekli finansal kaynaklara bulunan işletmeci adayları franchisee olarak değerlendirilmektedir.

Ortalama Maliyet Nedir?

Yatırım için belirlenen Salonun m2 ölçüsü ve açık alan-kapalı alan büyüklerine göre hazırlanan proje doğrultusunda maliyetler belirlenmektedir. Hazırlanan proje ve maliyet tarafında mutabık kalınması sonucunda çalışmakta olduğumuz taşeron firma ile inşaat sürecimiz başlamaktadır.

Personel Eğitimlerini Kim Veriyor?

Salonun açılış sürecinde 10 günlük hem franchise işletmecimize hem de eğitmen arkadaşlarımıza gerekli eğitimler BOB ACADEMY departmanımız tarafından verilmektedir. Belirli periyotlarla salon eğitim destekleri bulunmaktadır.

Tüm Lokasyonlarda Açabilir Miyiz?

BOB GYM olarak büyüme stratejilerimiz doğrultusunda hedeflediğimiz lokasyonlar değerlendirilmektedir. Bununla birlikte diğer lokasyonlarla ilgili bir talep olması halinde uygunluk ve yatırım yapılabilirlik şartlarına göre değerlendirilmektedir.

Şube Açılması Planlanan Yere Fizibilite Çalışması Yapılıyor mu?

Salon açılması planlanan tüm lokasyonlar için fizibilite çalışması yapılmaktadır. Yapılan çalışma sonucu olumlu yada olumsuz değerlendirmeler yatırımcılarımızla paylaşılmaktadır.

Franchise Ön Başvuru Formu

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!